سفارش تبلیغ
صبا ویژن
به صاحب دانش بگو عصایی از آهن و کفشی آهنین برگیرد و دانش را بجوید، تا آنکه عصا بشکند و کفشها پاره گردد . [داود علیه السلام]

تجلیل از محمد رضا اصلانی

ارسال‌کننده : رضا شاعری در : 94/5/6 4:59 عصر

رضا شاعری

ه گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، چهل و دومین «عصرانه ادبی فارس» ویژه محمدرضا اصلانی نویسنده کودک و نوجوان با حضور یوسف قوجق، محمدعلی گودینی، کامران شرف‌شاهی، علی‌اکبر والایی، راضیه تجار، سعید کفایتی، ناصر شکوری و جمعی از اهالی کتاب و ادبیات در این خبرگزاری برگزار شد.

 

 

*کودکان و نوجوانان به نویسنده‌های متعهد دسترسی ندارند

رضا شاعری ناشر یکی از آثار اصلانی در این نشست گفت: با توجه به علاقه من از ادبیات از دیرباز همیشه این مسئله برای من وجود داشت که افراد مذهبی کمتر به نویسنده‌های مذهبی دسترسی دارند و این مسئله امروز نیز مشاهده می‌شود  و حتی در نهادهای مانند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این خلاء دیده می‌شود که نویسنده‌های متعهد کمتر دیده می‌شوند و نوجوانان کمتر به این افراد دسترسی دارند.

 

 

 

 

*لطمه‌هایی که هنرمندان پر مدعا می‌زنند

محمدعلی گودینی در این نشست گفت: برای شناخت یک فرد باید به آثار وی رجوع شود ولی اصلانی فردی است که با نگاه به چهره وی می‌توان پی به خصوصیات او برد. اصلانی نویسنده فعالی است که تا کنون بیش از 50 اثر از او منتشر شده است و کارهایش می‌تواند به عنوان یک الگو برای نسل جوان مورد استفاده قرار گیرد.

 

     گودینی محمد علی

 

\پی نوشت: پاسداشت محمدرضا اصلانی،عصرانه ادبی فارس، محمدعلی گودینی،رضا شاعری،
کلمات کلیدی :

قالب وبلاگ | قالب
گالری عکس
دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ